חד וחלק • יום שלישי כ' אייר

חד וחלק | כ' אייר התשע"ד5 תגובות הדפסה הוספת תגובה

האזינו לתוכנית המלאה:

להורדת התוכנית לחצו כאן

 • הצטרפו אלינו לפייסבוק והישארו מעודכנים

 • כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך:

 • תגובות

  1. מאת אריאל‏:

   מה ההתגוללות הזו של החבדינקי"ם על הרב הצדיק מזכה הרבים מקים עולה של תורה בכל ארץ ישראל הרה"ג שלמה בניזרי שליט"א, המזכה את הרבים לא רק בתחנה מרכזית או באיצטדיוני מכבי. לאחר שהרב בניזרי חשף את ערוותו של הרב גלויברמן שטען שמכבי ת"א נצחו בזכות רשב"י החליט גלויברמן לנקוט בשיטת ההגנה הטובה ביותר היא ההתקפה, ולטעון שמעשיו הם למעשה בתמיכת ועידוד הרבי זצ"ל, כלומר לאחר שביזה את עצמו הוא גורר כעת את כל חב"ד וקדושת הרבי אל עמק הבכא. בהכירי את הרב בניזרי שליט"א אין הוא מסתפק בהנחת תפילין אקראית בגואה או בכל מקום אחר, כמובן בלי לזלזל בכך, אלא הוא מכתת את רגליו יום יום, לילה לילה בכל רחבי הארץ ללא כל תשלום, ויושב עם החילונים שעות על גבי שעות ומחזירם בתשובה שלימה, אז לפני שאתם מדברים עליו ומנסים להטיל בו דופי השמרו לנפשותיכם מפגיעה באחד מגדולי המחזירים בתשובה בדורנו. אני אישית שמעתי ממנו פעמים רבות מילים חמות על חב"ד ואין לו כל בעיה איתם, ולכן עדיף להיצמד לדבריו הברורים והחדים שהם דעת תורה אמיתית וצרופה בגנות הספורט ולא בגנות חב"ד.

  2. מאת איש יהודי‏:

   עם כל הכבוד לבניזרי… ואם הוא הוסמך לרבנות הרב בניזרי
   הרב גלויברמן עשה עושה ויעשה לקדש שם שמים ברבים !!!
   הוא שליח לקרב את המרוחקים מיהדות
   הבעיה בתרבות הקלוקת בישיבות ה"קדושות" שבחורי הישיבות
   הקדושות פרי ההילולים של החברה החרדית הקדושה
   רועים בשדות זרים… ורבים הם פנה לראשי הישיבות… תקוף אותם…
   כמה בחורי ישיבה נושרים למה נושרים ? בגלל הרב גלויברמן???
   או בגלל משגיח גזען וראש ישיבה שחושב רק על עצמו?
   חומר למחשבה…
   פנה ותקוף את ראשי הישיבות

  3. מאת מוטי מאלעד‏:

   כאחד שלא פעם ולא פעמיים שמע את "ר' " שלמה בניזרי אני מוכרח לציין כי מנימת דבריו שומעים את חוסר האהדה בלשון המעטה לגלויברמן ולחב"ד בכלל וממילא הוא מחפש האשמות וטענות משונות כלפי הקירוב שחב"ד עושים ובעצם מוזיל את שמו הלא יוקרתי ממילא…
   באשר לאבי מימרן היקר שבד"כ עושה עבודתו נאמנה, כדאי שישמע את עצמו בהקלטה ויחליט אם היה אובייקטיבי או שניסה בכל מחיר לשמור על צדקת טענותיו הרדודות של בניזרי. נראה כי לא אבי ולא בניזרי הבינו או ניסו להבין את פשטות הענין (גם לבן 5 למקרא) שצריך לעזור ליהודי גם במקום נמוך ובמקרה הזה – באיטליה של יוון. וידוע הכלל שכשמשפיעים לא מושפעים ונוער שמחפש את תרבות יוון ודאי לא צריך את חב"ד שיעזרו לו. אך לצורך ההמחשה של הכלל הנ"ל אם הנוער התועה היה הולך לעזור בפעולות של גלויברמן על יד המגרש, היו בטוחים שהדבר היה משפיע עליהם אך ורק לטובה ודוגמאות כאלה יש למכביר למי שקצת מכיר כזה נוער.
   ולסיום למר חיים לוי – מה לעשות שוחד זה שוחד, תאווה מוכרת בעולם היהודי עם או בלי כלא… אבל כיוון שהרב בניזרי כיבס קצת את המושג אולי זה באמת לא בעייתי וממילא הרב בניזרי הוא אכן מודל ודוגמא טובה ליהדות החרדית! ממנו יראו וכן יעשו!

  4. מאת שרה‏:

   צדיק אמיתי

  5. מאת חיים לוי‏:

   יישר כח גדול לר' שלמה בניזרי על התוכנית הנפלאה שכשמה כן היא להביא את ההשקפה האמיתית לציבור החרדי כפי שהיא וללא מורא מאף אחד, ואני מכיר רבים מבחורי הישיבות שהתוכנית חיזקה אותם מאוד בהשקפה ובדעת תורה
   לגבי גלויברמן שמדבר כל הזמן על "אהבת ישראל" ובשמה הוא מוכן ללכת למקומות אסורים בשביל לחזק (ואין אומרים לאדם תחטא בשביל שיזכה חברך…) בו בזמן שהוא תוקף את הר' בניזרי בצורה זולה ובוטה ביותר רק בגלל שהעז לדבר עליו לאיפה נעלמה כאן אהבת ישראל?
   ועוד שהוא מזכיר את הכלא כאילו שמבחינה הלכתית יש משמעות להרשעה של בית משפט מה עוד שגם ונניח שהוא עשה את מה שהוא הורשע אין בזה שום איסור הלכתי.

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *