יששכר וזבולון הלכה למעשה

בארץ | ג' שבט התשע"ז הדפסה הוספת תגובה

במוצ"ש האחרון נערך אירוע מרגש באולמי "קונקורד" בבני ברק .האירוע המיוחד נסוב סביב "יששכר וזבולון",.באירוע נכחו אנשי עסקים ואומנים אשר הביעו נכונות להחזיק אברך למשך שנה שלימה בכדי שיהיה שותף עמו בלימוד התורה.

בדינר המיוחד נשאו דברים הרב שלום בער סורוצקין והרב ליאור גלזר. באירוע הופיעו בהתנדבות האמנים – שחלקם אף לקח על עצמו החזקת אברך לשנה שלמה – אריק דביר ותזמורתו, עמירן דביר, ישי לפידות, שלמה כהן, יידל ורדיגר, מאיר גרין, חיים שלמה מייעס, אלי פרידמן ורולי דיקמן.

3

במסגרת המיזם נתרמו למעלה מ-150 אברכים, כאשר חלק מאנשי העסקים לקחו על עצמם החזקת מספר אברכים לשנה.

הרב שייקה גרינשפאן, מי שעומד מאחורי המיזם "נרו יאיר", שהוקם על ידי חונה דייטש וצביקה כהנא, לרפואתו של יאיר בן אסתר (דימנטמן) מספר כי "הרעיון במיזם שלנו שהכסף של התורמים הולך ישירות לאברך. כל אדם שלקח על עצמו החזקת אברך יודע בדיוק מי האברך שלומד עבורו. במהלך השנה ראינו מפגשים מרגשים בין "היששכר לזבולון". זה בהחלט מחייב את האברך להתמיד בלימודו ביודעו שהוא אינו לומד לעצמו, וזה מחייב גם את איש העסקים כשהוא יודע שבכספו הוא מחזיק את האברך שיכול להמשיך לשקוד על תלמודו".
4

את האירוע הנחה הרב חיים הורביץ, רבה של שכונת צהלה ומראשי הכוללים "נרו יאיר". את האירוע הפיק שלום קצנגולד, יחד עם מנחם הלפרט ומיכאל כפלין בהתנדבות מלאה.

  • הצטרפו אלינו לפייסבוק והישארו מעודכנים

  • כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך:

  • כתיבת תגובה

    האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *