מכל המגזרים פועלים להחזרת שיעורו של מרן הגר"מ מאזוז

חרדים | י"א טבת התשע"ז2 תגובות הדפסה הוספת תגובה

ששון טרבלסי מחצרו של מרן הגר"מ מזוז התראיין לתוכנית "המהדורה המרכזית" בהגשת משה גלסנר וסיפר שאלפי פקסים מאנשים פרטיים הגיעו ומבקשים  שמרן ימשיך את שיעורו השבועי ,וזאת בנוסף לגדולי ישראל מכל המגזרים אשר  מנסים להפעיל גם הם את השפעתם, בתקווה שמרן ימשיך להעביר את שיעורו השבועי ,שיעור  שרבים מעם ישראל משתוקקים ומצפים,ועל פי כל קנה מידה מדובר בשיעור המואזן ביותר בארץ.

הרב מזוז צילום: Flash90

הרב מזוז צילום: Flash90

לדבריו של טרבלסי ,מרן נגיש באמצעות הטכנולוגיה  השונה לכל עם ישראל, וישנם  שניצלו לרעה את זמינותו לכלל האוכלוסיה וניהלו קמפיין מאורגן שמטרתו היתה להחליש את דעתו של מרן ולפגוע בו  היות וידעו שהוא  מקפיד לענות לכל אדם תשובה,ולעבור על שאלה ופניה מכל אדם באשר הוא ישנם שניצלו לרעה את דרכו של מרן וניהלו קמפיין מאורגן היטב בכדי להחליש את דעתו של מרן כנראה מסיבות פוליטיות.ובאמצעות הפניות פגעו במרן.

להאזנה לראיון:

 • הצטרפו אלינו לפייסבוק והישארו מעודכנים

 • כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך:

 • תגובות

  1. מאת גיל2000‏:

   שמתם לב שהחברה האלה כל הזמן טוענים שרודפים אותם. שיטה טובה להציג את עצמך כמסכן ונרדף, וכך ירחמו עליך ותזכה לאהדה. אבל האמת שאף אחד לא רודף אחריכם, פשוט מרחמים עליכם שאין לכם שכל להבין איזה נזק אתם גורמים בכל הפילוג המיותר הזה. והכל מתחיל ממי יהיה בראש ולמי יקראו מרן. די נמאס ממשחקי הכבוד הטיפשיים הללו.

  2. מאת אלי יהודי‏:

   למה לא מעלים לארכיון האתר את התוכניות הנוספות משבוע שעבר?! האם הם לא הוקלטו?!

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *