נשיא המועצת: בעקבות המצב עלינו לקבל קבלות

המיוחדים | כ"ד טבת התשע"ותגובה אחת הדפסה הוספת תגובה

הראשל"צ רבי יצחק יוסף שליט"א הוסיף: המצב הביטחוני קשה מאוד- כל יום קשה מחברו- צריכים רק להוסיף ללמוד תורה- זה מגנא ומצלא" | הדברים נאמרו במעמד הילולת הרמב"ם ורבי יעקב אבוחצירא זצוק"ל שנערכו על ידי מוסדות 'כאייל תערוג'


במעמד מאות אנשים נערכה במוצאי שבת כא' טבת, סעודת מלווה מלכה והילולת הקדושים הרמב"ם ורבי יעקב אבוחצירא זצוק"ל, ע"י מוסדות "כאייל תערוג" שבראשות הגר"א עמרמי שליט"א. נשיא מועצת חכמי התורה הרב שלום כהן שליט"א שנשא דברים במעמד דיבר על הזכות להשתתף הערב במעמד הגדול הילולת הצדיקים הקדושים הרמב"ם ורבי יעקב אבוחצירא.

הגרי"ש כהן במעמד צילום יעקב כהן

הגרי"ש כהן במעמד צילום יעקב כהן

ראש מוסדות "כאייל תערוג" וראש ישיבת אמרי שפר שאל את נשיא המועצת במה צריך להתחזק בימים קשים אלו. "להתחזק באמונה כמה שאפשר ואז הקב"ה קרוב אלינו. כל אחד צריך לקבל על עצמו קבלות שיעשו קידוש שמו יתברך בעולם הזה", התבטא נשיא מועצת חכמי התורה וראש ישיבת 'פורת יוסף', הגר"ש כהן שליט"א. "זאת השליחות שלנו. נזכה בסייעתא דשמייא לגאולה קרובה במהרה בימינו".

הראשון לציון רבי יצחק יוסף שליט"א שכיבד את המעמד בהשתתפותו: "בערב זה של הילולת הצדיקים, חייבים לסנגר על הדור שלנו-זכינו שיש עשרות אלפי אנשים שלומדים תורה בכל העולם. המצב הביטחוני קשה מאוד- כל יום קשה מחברו. צריכים רק להוסיף ללמוד תורה- זה מגנא ומצלא". הראשון לציון בירך את ראש המוסדות וראש ישיבת 'אמרי שפר' הגר"א עמרמי על פעילותו הרבה להצלת נפשות.

המרא דאתרא וראש ישיבת 'אמרי שפר' הגר"א עמרמי שליט"א הודה לנשיא מועצת חכמי התורה חכם שלום כהן שליט"א ולראשון לציון הגאון רבי יצחק יוסף שליט"א על דברי התורה והחיזוק שנאמרו לקהל הרחב. במעמד  עוד השתתפו חבר בית הדין הגדול הרב יצחק זר, יו"ר ש"ס הרב אריה דרעי, סגן ראש עיריית ירושלים הרב צביקה כהן, חבר מועצת העיר הרב פיני עזרא.

הראשל"צ במעמד צילום יעקב כהן

הראשל"צ במעמד צילום יעקב כהן

 • הצטרפו אלינו לפייסבוק והישארו מעודכנים

 • כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך:

 • תגובות

  1. מאת משה‏:

   איך קול ברמה עזבתם רבנים כאלו קדושים והלכתם אחרי כמה רשעים מצרפת

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *